Seljavenitusseade QMED

19.00  + km

Qmed seade selja venitamiseks

  • leevendab kroonilist seljavalu
  • korrigeerib kehahoiaku ebaproportsionaalsust
  • aitab taastada selja loomulikku kumerust
  • suurendab käte- ja seljalihaste paindlikkust

Selja tervis mõjutab eluga rahulolu. Qmed seljavenitustugi on mugav ja lihtsalt kasutatav toode, mis aitab venitada lülisamba nimmepiirkonna lihaseid ning leevendada lihaspingeid, lülisamba liigsest paindumisest ja selle valest asendist tingitud seljavalusid. Kaasake seljalihaste venitamine oma igapäevaste heade harjumuste hulka, et saavutada heaolutunne.

Qmed seljavenitustugi aitab leevendada lihaspingeid vaid mõne minutiga ja seda saab kasutada igal kellaajal. Kõige kasulikum on venitada vahetult enne või vahetult pärast sundasendis viibimist. Individuaalsed tulemused võivad toote kasutajate lõikes erineda – mõni tunneb leevendust kohe, teine aga paari nädala möödudes.

Näidustused:

  • vale kehaasend
  • kerge pinge ja valu seljalihastes
  • nimmepiirkonna piiratud liikuvus

Vastunäidustused:

Enne Qmed seljavenitustoe kasutamist pidage nõu oma arstiga, eriti kui teil on selja või kaela vigastused või vaevused. Teatud seisundid võivad olla toote kasutamisel vastunäidustatud, näiteks: spondüloos, osteoporoos, raske artriit, spondülolistees, lülisamba kahjustused/kasvajad ja ägedad luumurrud.

NB!  Kui tunnete alguses ebamugavustunnet, on see tavaliselt vaid märk lihaspingest ja survest seljas, mis peaks aja jooksul taanduma. Kui teil on kahtlusi, lõpetage kasutamine.

Tootekood: 03-9225 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

TÄHELEPANU!

Kasutage Qmed seljavenitustuge ainult ettenähtud otstarbel.
Kasutage toodet alati tasasel, libisemiskindlal pinnal. Kasutage stabiilset matti või vaipa.
Ärge kasutage toodet otse palja naha vastas. Lõõgastumiseks kandke õhukesi spordirõivaid, näiteks T-särki.
Vaata pakendil olevaid pilte erinevate asendite kohta, mida saate lõõgastudes võtta.
Järgige venitusaja ja tugikaare kõrguse seadistustaseme soovitusi.
Kui teil tekib mõni häiriv füüsiline seisund, nagu lihas- või liigesevalu, lõpetage venitamine ja konsulteerige oma arstiga.
Toode on mõeldud ainult koduseks kasutamiseks.
Enne toote kasutamist konsulteerige füsioterapeudiga.

 

Hindamatu aeg lõõgastumiseks

Enne toote kasutamist peaksite tegema keha soojendusharjutusi. Ühe seansi kestus valitud kõrgusel on 5 minutit. Soovitatav on teha kaks seanssi päevas. Lõpetage aga toote kasutamine, kui teil on 5 minuti jooksul valulikkus. Venitage ainult nii palju, kui tunnete end mugavalt ja suurendage venitusaega aeglaselt 5 minutini.

 

Tugikaare paigaldamine

Põlvitage matile või vaibale ja toetage toote musta aluse laiem serv oma sülle.
Lükake tugikaare lai ots põlvede juures aluse laias otsas olevasse profileeritud pilusse.
Kinnitamise hõlbustamiseks asetage oma käed galeriis fotol näidatud viisil. Pöidlad toetuvad tugikaare peale ja sõrmed selle alla.
Vajutage pöialdega kaarele ja libistage tugikaare kitsas serv õrnalt endast kõige kaugemal asuvasse aluse kontuuriga pesasse, saavutades kaare kõrguse taseme 1. Olenemata oma füüsilisest seisundist alustage toote seadistamisest tasemele Tase 1. Paljude kasutajate jaoks ei ole venituse edasine süvendamine vajalik. Kui teie paindlikkus ja kehahoiak paranevad, võite proovida reguleerida Qmedi seljavenitustuge 2. ja 3. tasemele, kinnitades kaare kitsa serva aluse keskasendisse (2. tase) või teile kõige lähemal (3. tase). . Kaare taseme muutmisel 1-lt 3-le on soovitatav teha vähemalt pooletunnine paus.

Ettevalmistus ja korrastamine

Kinnitage tugikaar valitud tasemele ja asetage toode matile. Toote laiem serv peaks olema lülisamba alguse lähedal, et tugikaar toetaks selja nimmepiirkonda ning toote kitsam serv oleks suunatud pea poole. Kasutage toodet alati õiges suunas. Istuge seljaga toote poole ja heitke sellele aeglaselt kõverdatud põlvedega pikali. Püüdke oma selgroogu asetada sinisele lindile, mis on mõeldud täiendava mugavuse tagamiseks. Vajadusel võite asetada padja pea alla, et suurendada oma mugavust või kui teie pea ei puuduta toote peal venitades maad.

Hea pingelõdvestuse üks võtmeid on lõdvestumine venitamise ajal. Hingake sügavalt sisse, hingake õrnalt välja ja laske oma kaalul gravitatsiooniga koostööd teha. Saad suurema venituse ja saavutad kiiremini lõdvestunud oleku. Lõdvestuge nii palju kui võimalik. Qmed seljavenitustoe regulaarsel kasutamisel muutub see lihtsamaks.

Kui toode on ajutiselt laost otsas, on tarneaeg kuni 2 nädalat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seljavenitusseade QMED”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.