Tervist saab raha eest osta!

Ergonoomiline kontor.
Foto: Siim Kinnas
Ergonoomiline töökeskkond
Foto: Siim Kinnas

 

Jah, tõepoolest! Paljudel juhtudel saab head tervist raha eest osta!

Oma pikaaegses töös ergonoomina olen näinud, et suur osa terviseprobleemidest tulenevad valest tööasendist ja kehvadest töötingimustest! Tavapärane käitumismuster on see, et inimene kohaneb ebamugava ja staatilise sundasendiga, hakkab sellest tulenevaid valusid pidama normaalsuseks, püüdes neid leevendada parimal juhul näiteks regulaarse massaažiga. Jah, massaaž on lõõgastav ja võimaluse korral tasub seal kindlasti käia, aga milline on kasutegur, kui suundume tagasi töökeskkonda, kus me ennast haigeks töötasime? On paratamatu, et ka 1 tund massaaži nädalas ei suuda korvata meie sundasendis töötatud 40-tunnist töönädalat.

Seega spetsialistina soovitan alati esmalt investeerida oma töökeskkonda, et likvideerida või ära hoida oma terviseprobleemide tekkepõhjus. Seejärel saad Sa minna massaaži nautima lõõgastuse pärast, mitte ei kihuta valu Sind tagant!

Kvaliteetsed ergonoomilised tooted võid endale saada ka tasuta või palju soodsamalt. Meie koostööpartner Stebby on uuendanud tootekategooriaid, mistõttu on paljudel töötajatel nüüd võimalik kasutada tööandjapoolset tervise- ja sporditoetust ka ergonoomiliste töövahendite soetamiseks! 

Meie tooted leiad Stebby’s hõlpsasti kategooriatest:

 
 

👉 Heaolutarbed

👉 Heaolunõustamine

👉 Massaaž

👉 Muu

 

NB! Kategoorias “Muu” asuvad kauba kohaletoimetamine ja kinkekaardid, mille eest on võimalik soetada ükskõik millist toodet Ergoway tootevalikus. Kui Stebby rahast ei piisa, saad puudujääva summa ise juurde maksta.

Kui tööandja pakub Sulle tervise- ja sporditoetust, siis logi sisse Stebby keskkonda ning vaata lähemalt, millised kategooriad on Sulle ettevõtte poolt kompenseeritud. Sulle kompenseeritud kategooriad määrab Sinu tööandja, mitte Stebby ega Ergoway.

Kui Sinu tööandja Sulle aga tervise-ja sporditoetust ei paku, siis küsi miks? Võib-olla ta lihtsalt ei tea, et see on maksuvaba ja kasulik nii Sulle kui Sinu kolleegidele! 

LOE SIIT ka minu soovitusi, kuidas kaugtööd tehes oma tervist hoida ja mida töökeskkonna sisustamisel eelkõige silmas pidada. Ma luban Sulle, et õigete ergonoomiliste töövahenditega oled Sa palju produktiivsem, Sa ei väsi nii kiiresti ja Su keha päriselt ka ei valuta!

Ergonoomilist töökeskkonda

Triinu Sirge

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.