RollerMouse – ergonoomiliseim hiir

ergoway rollermouse hiir ergohiir arvutihiir ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge

TÄIUSLIK FUNKTSIONAALSUS

RollerMouse’i tootesarjal on üks lihtne missioon: muuta sind oma töös paremaks. RollerMouse on loodud sinu arvutiklaviatuuri ette ja toetub hiirekursori juhtimiseks patenteeritud Rollerbarile. RollerMouse’i saab kasutada kahesuunaliselt ning see julgustab kasutama nii sõrmi kui ka pöidlaid, et veereda ja libiseda tervislikuma ja produktiivsema töökogemuse poole.

ergoway ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge

 

LÕPETA KÜÜNITAMINE

RollerMouse Red, erinevalt traditsioonilisest hiirest, asub sinu klaviatuuri ees, mitte vasakul ega paremal. See paigutus välistab vajaduse hiire järele sirutada ja vähendab oluliselt sinu käte, õlgade ja kaela tarbetut lihaste aktiivsust.

 

KOGU KONTROLL ÜHE SÕRME ALL

 

Kõik RollerMouse’i tooted toetuvad ekraanil kursori juhtimiseks patenteeritud Rollerbarile. See uus kursori juhtimise viis võimaldab sul sujuvalt töötada sõrmede ja pöialdega ning seda on lihtne kasutada kahepoolselt. Rollerbar ei nõua käeshoitava hiire haaramist ega pigistamist ja see vähendab käte, randme ning käsivarte pinget.

mobiilne hiir arvutihiir rollermouse kontor seisutöökoht ergoway ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge
ergoway hiir arvutitöö ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge

 

LIHTNE KASUTADA

RollerMouse Red on RollerMouse’i perekonnas ainulaadne selle poolest, et erinevalt teistest RollerMouse’i mudelitest on selle Rollerbar suurem, tekstuuriga ja loodud optimaalse puutetundliku tagasiside andmiseks, mis tagab sulle konkurentsitu täpsuse.

 

OLE TOETATUD


RollerMouse Red on varustatud kahe peopesatoe (randmetoe) valikuga: standardne ja laiem Red plus.  Standardne RollerMouse Red’i peopesa tugi sobib suurepäraselt väikeste ja keskmiste kätega inimestele, samal ajal kui laiem Red plus töötab mugavalt suuremate kätega.

mobiilne kontor seisutöökoht ergoway ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge
Triinu Sirge
Triinu Sirge
@triinusirge
Read More
"Olen kasutanud RollerMouse Red plusi igapäevaselt juba mitmeid aastaid. See on parima mugavusega arvutihiir. Mõnus on kiirelt rullikuga opereerida ja kõik vajalik saab pingevabalt tehtud. Randmed on toetatud ja käed on vabad."
Henri Aaslav-Kaasik
Henri Aaslav-Kaasik
Read More
"Arvan,et RollerMouse kasutamisele/soetamine vajab natuke mõttemaailma muutust ja julgust. selle kasutaja ei pea olema igapäevane excel-guru, piisab ka sellest kui oled keskmiselt 2-3 tundi oma töölaua taga. nüüd kus olen sellega harjunud, siis arvan et paremat hiire-lahendust on raske mõelda . esiteks- hoiab kokku lauapinda. sul ei ole vaja eraldi hiirepatja ja hiire kohta laual teiseks- ei ole vahet kas oled parema voi vasakukäeline (üks põhjus miks ka valisin selle oli et saan mõlema käega hiirt kasutada) kolmandaks- mugav käeasend ei väsita rannet. Neid eeliseid on mitu, aga minu lemmik on topelt-klikki nupp, mis kohe avab failid. Kuigi alguses olin pisut skeptiline, siis täna olen väga rahul et rollermouseiga töötamise õppimise ja ka mõttemaailma “väljakutse”vastu võtsin."
Signe Reppo
Signe Reppo
täienduskoolituse programmijuht, psühholoogia instituut, Tartu Ülikool
Read More
"Olen valitud RollerMouse latthiirega tõesti väga rahul. Tänu sellele leidsin lahenduse pidevale sundasendile oma töös, sest hiirt saab kasutada mõlema käega. Peale selle hiire kasutama hakkamist ei ole mul enam olnud ka randmevalu. Esialgu tundus hiire kuju küll harjumatu, aga tegelikult kohanesin sellega väga ruttu. Nüüd kannan hiirt igapäevaselt kaasas ja kasutan seda nii kodus kui kontoris. Kasutusmugavust lisab ka sama tootja klaviatuur ja hiirel lihtsasti vahetatav käetugi. Kuna kodus on tavaline sirge laud, siis siin kasutan suuremat, mis ka küünarnukke toetab ja kontoris, kus on kaarega laud, seal piisab hiire enda randmetoest. "
Marina
Marina
soetas RollerMouse hiire Töötukassa kaudu
Read More
"Hiir on aidanud leevendada õlaprobleeme, see aitab käed õlgade juures hoida. Ainus millega peab harjuma on latiga liigutatav hiire punkt ekraanil, et see tagasi keskele tuleks. Muidu on igati mugav."
Previous
Next

RollerMouse Red

hind

255+km
  • RollerMouse Red
ergoway ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge
ergoway ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge

Kahepoolne kasutamine

RollerMouse’i on lihtne
kasutada kahe käega, et
korduvaid liigutusi vähendada.

Tsentraliseeritud osutamine

RollerMouse annab kasutajale
kontrolli hiire üle, samal ajal vähendades
riski ülekoormushaigustele.

Ei küünitamisele

RollerMouse kõrvaldab
küünitamise. Sinu käed on
mugavas ja
neutraalses poosis.

Meie soovitame RollerMouse'i, et vältida neid korduvliigutustest tekkivaid ülekoormushaiguseid:

ergoway hiir rollermouse arvuti ergonoomika ergonoomiline kontoritool töötool tool kodukontor monitor kuvar triinusirge

KARPAALKANALI SÜNDROOM

NUTIÕLG ehk õlavalud

LATERAALNE EPIKONDÜLIIT ehk tennisisti küünarliiges

“PÄÄSTIKSÕRM” ehk sõrmede tenosünoviit 

KÜÜNARNÄRVI KINNIJÄÄMINE

Leia õige RollerMouse endale. Küsi nõu meie ergonoomidelt:
58 589 589 või ergoway@ergoway.ee

Kombineeri RollerMouse Balance klaviatuuriga

või spetsiaalse RollerMouse käetoega
SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.