Sinu tee ergonoomilise töökeskkonnani - nii kodus, kontoris kui kodukontoris

Ergoway OÜ

Sinu tee ergonoomilise töökeskkonnani - nii kodus, kontoris kui kodukontoris!

TÖÖKESKKONNA RISKIANALÜÜS

Töökeskkonna riskide hindamine, riskianalüüsi koostamine. Tööinspektsiooni ettekirjutuste lahendamine. Töötervishoiu dokumendid, ohutusjuhendid, sisekontroll jm

TÖÖKESKKONNASPETSIALISTI TEENUS

Töötervishoiualase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine

Koolitused

Ergonoomika koolitused töökohal või läbi Zoomi/interneti. Töökohtade ergonoomikaline hindamine, virtuaalne ergonoom- juhendamine. Kodukontori ergonoomika. Professionaalseid koolitusi viib läbi Euroopa ergonoom Triinu Sirge.

Ergonoomika

Ergonoomilised tooted ja lahendused: hiired, klaviatuurid, käetoed, kontoritoolid, sadultoolid, ergonoomilised laualambid, dokumendihoidjad, seisulauad ja kõik muu vajalik nii tööle kui koju.

PROBLEEM

Ergonoomika on keeruline, kuid pidev väsimus, valu seljas ja rahulolematus töökohaga võib olla signaal, et su töökoht on halvasti kujundatud.

LAHENDUS

Me oleme sinu jaoks üle maailma kogunud kokku erinevaid teaduspõhiseid ergonoomilisi töövahendeid, mida saad oma töökohal kasutada, et tunda end mugavalt!

TULEMUS

Tunne end energilisena, ilma valudeta ja naudi elu ja tööd täiega. Kasutades ergonoomilisi töövahendeid igapäevaselt on tulemuseks tervem ja rõõmsam Sina!

Kui Teie ettevõttel puudub riskianalüüs, siis pöördu meie poole.

Ergonoomika

tõstab töövõimet
Meie töötajad on oma ala professionaalid

15 aastane töökogemus Eesti töötervishoiu valdkonnas, ergonoomika maailmatase ja teaduspõhisus annavad meile klientidele suurepärase võimaluse olla tipptegijad. Kui töökeskkond on korras, siis töötajad on õnnelikud ja tulemused produktiivsed. Ergonoomika on oluline kõikidele inimestele, kes hoolivad oma tervisest! Ergonoomiliste lahendustega saate optimeerida oma töökeskkonda ja luua käitumuslikke muutuseid, mis toovad kasu nii töötajatele kui kogu ettevõttele.

  • Seda saab ennetada kasutades mugavaid Salli sadultoole kontoris

  • võrdub 340 põletatud kaloriga

  • ergonoomikasse ja töötervishoidu toob tagasi 2,2 eurot

  • saavutasid paremaid majandustulemusi

Ergonoomika on vajalik igaühele

"Ma usun sellesse, et ergonoomika on vajalik igaühele. Ma usun ka sellesse, et ergonoomikat saab rakendada igal pool, et säilitada oma tervis ja muuta ühiskond turvalisemaks. See on põhjus, miks minust sai ergonoom. Meie ettevõte, mis on ainulaadne Eestis - riigis, kus meil on kõik võimalused edukaks ja jätkusuutlikuks eluks - on võtnud missiooniks muuta meie inimeste töökohad tervisesõbralikuks. Ja me tagame efektiivsuse just eriliste teaduspõhiste ergonoomiliste lahenduste ja toodete abil."

Triinu Sirge, MSc, Eur.Erg. Euroopa ergonoom ja ergodisainer

Tagasiside

Täpsema info saamiseks helista +372 58 589 589

ERGONURK

Loe ja avasta :)
SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.