28. detsember 2016

Töökohtade ergonoomikaline hindamine

Ergonoomika uurib inimest ja inimrühmi tööprotsessis, töövahendite ja -tingimuste optimeerimise saavutamise eesmärgil.

Töökoha ergonoomika on teadus sellest, kuidas ühildada töötingimused ja töökohale esitatavad nõuded töötajate võimete ja suutlikkusega parimal moel. Ergonoomiline töökoht parendab töösooritust, vähendab haigus- ja vigastusriske ning suurendab töötajate rahulolu. Skeleti-lihassüsteemi koormuse hindamise ja ekspertiisi abil anname oma klientidele teaduspõhiseid soovitusi, kuidas kujundada ja kasutada töökohta ergonoomilisemalt.

Pakume töökohtade ergonoomikalist hindamist Teie ettevõttele.

Pakett 1: Töökohtade ergonoomikaline hindamine, personaalne konsultatsioon.

Pakett 2: Töökohtade ergonoomikaline hindamine (personaalne konsultatsioon) ja kirjalik raport.

Pakett 3: Kogu meeskonnale 1-tunnine koolitus „Kontoritöökoha ergonoomika“.

Pakett 4: Kogu meeskonnale 1-tunnine koolitus „Kontoritöökoha ergonoomika“ ja töökohtade ergonoomikaline hindamine (personaalne konsultatsioon).

Vali nelja paketi seast ettevõttele sobivaim või kombineeri variant ise võttes meiega ühendust info(at)ergoway.ee või 58 589 589.

Aitame ettevõtetel luua, kujundada ja disainida ergonoomilisi töökohti arvutiga töötajatele kontoris. Seda, selleks, et vähendada sundasenditest tulenevaid terviseprobleeme ja haiguspäevi ning suurendada töötajate töövõimet. Töövõime suurenemisega suureneb ka ettevõtte tulu 🙂 Töökohti kujundab Euroopa Ergonoom Triinu Sirge (MSc, Eur.Erg).

Vali nelja paketi seast ettevõttele sobivaim või kombineeri variant ise võttes meiega ühendust info(at)ergoway.ee või 58 589 589.

13 soovitust, kuidas olla energiline ja tõsta töövõimet
Meie ei jaga su andmeid.