Evoluent Vertikaalne ergonoomiline hiir VMD

189.00 

Maailma esimene arvutihiir, millel on nupud soontega. Teie sõrmeotsad toetuvad nuppude madalasse soonesse. See patenteeritud uuendus kindlustab hiire püsimise mugavalt käes ja muudab selle liigutamise palju täpsemaks.

Ergonoomiline kuju toetab teie kätt käepigistusasendis.

Alates 2002. aastast on kasutajad jätkuvalt olnud rahul, et Evoluent vertikaalne hiir pakub suurepärast mugavust ja isegi leevendab nende randmevalu.

Lai alumine osa toetab väikest sõrme ja hoiab ära laua vastu hõõrdumast. Nutikalt paigutatud pöidlanupud on kontuuritud pöidlatoega, millega saab edasi-tagasi funktsiooni kasutada (või programmeerida ise funktsioone).

Kiirnupp rulliku taga võimaldab mugavat reguleerimist, vabastamata hiire haardest.

Kuni neli tuld näitavad kursori kiirust madalast kõrgeni (dpi väärtused on 800, 1600, 2400 ja 3200 dpi). Akukamber on magnetilise katte taga. Vastuvõtjat võib samuti hoida sama katte taga.

Lasersensor muudab hiire täpsemaks. USB-kaabel täissuuruses A-tüüpi USB-porti. Komplekti kuulub 1 AA aku. Tavalises kontorikasutuses on aku kestvus paar kuud.

Description

Ergonoomiline vertikaalne hiir Evoluent VMD on uusim mudel. Mugav kummisest materjalist hiire osa on mõnus käes hoida. Uus laseri süsteem on täpsem ja parendab hiire kursori liikumist.

– VMD: 800, 1600, 2400 ja 3200 dpi

-3 hiire suurust (small, medium, large)

-mugav magnetiga patarei avamiskoht, kuhu saab peita ka hiire USB otsiku

-stiilne välimus ja disain

Microsoft Windows®

▪ Sisaldab draiverit Windows 7 ja uuemate versioonide jaoks nupufunktsioonide konfigureerimiseks. Vertikaalhiirel on põhifunktsioonid ilma draiverita.

Apple Macintosh®

▪ Kaasas draiver OS X 10.5 ja uuemate versioonide jaoks nupu funktsioonide konfigureerimiseks. Vertikaalhiirel on põhifunktsioonid ilma draiverita.

Muud operatsioonisüsteemid

▪ Fikseeritud nupufunktsioonid ilma draiverita. Kolmandate osapoolte draiverid võivad olla saadaval teistelt müüjatelt.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Evoluent Vertikaalne ergonoomiline hiir VMD”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like…

13 soovitust, kuidas olla energiline ja tõsta töövõimet
Meie ei jaga su andmeid.