sTARTUp Day 2019 – from Zero to Hero

Juba kolmandat korda toimus Tartus ärifestival sTARTUp Day (24.01-25.01.2019), kus oli kohal palju väikeseid ja suuri ettevõtteid, sealhulgas Ergoway. Sel korral toimus üritus vastavatud Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi õppehoones ning uuendatud spordihoones. Üritusest võttis osa umbes 4000 inimest, kellel oli võimalik kahe päeva jooksul oma tooteid/teenuseid tutvustada või nendega tutvuda. Toimusid erinevad pitchingud kus arutati erinevaid äri etikette, innovatiivsust ja uusi tehnoloogiaid, jagati erinevaid stardijuhiseid ja saadud õppetunde. Ettevõtetel oli võimalik tutvustada uusi tehnoloogiaid ja sõlmida koostöid.

ergoway ergonoomika ergonoom sadultool salli ergonoomiline tool

Ergoway tutvustas sTARTUp Day-l enda erinevaid ergonoomilisi tooteid ja teenuseid. Ettevõtte peamine rõhk on erinevatel töökeskonna teenustel, aga sellisel üritusel on lihtsam tutvustada tooteid, kuna need on käega katsutavad, seega eksponeeriti rohkem ergonoomilisi tooteid.

Rahvusvahelise üritusena liikus palju ringi välismaalasi kuid ka eestlasi, kes olid väga huvitatud ergonoomilistest toodetest. Neil oli võimalik proovida Salli sadultoole ja erinevaid ergonoomilisi hiiri. Inimesed imestasid, et tõesti on sellised hiired mugavad, kuigi näevad väga ebatavalised välja. Proovida sai istumist ergonoomilisel vahega sadultoolil, üllatuseks kõigile oli, et sellise tooliga võib tööd teha 8 tundi päevas ja tool on oma teistsuguse kuju juures mugav.

Ergonoomid Leila Juhanson ja Kätlin Kindsiko andsid nõu kuidas mugavalt tööd teha ja tervislikult istuda.

Külastajatest suurem hulk olid kontoritöötajaid, kes rääkisid enda muredest seoses pikalt laua taga istudes, näiteks levinud on karpaalkanali sündroom (randmevalu/ hiirekäsi). Nii mõnedki olid juba leidnud tee ergonoomiliste toodeteni ja kiitsid neid, et tõesti vähendavad igasuguseid probleeme, mis tekivad istuva töö juures.


Kes mina olen?

Minu nimi on Kristin, olen Ergoway sotsiaalmeedia praktikant. Õpin viimast aastat Sotsiaalmeedia spetsialisti erialal Tallinna Majanduskoolis. Praeguseks olen praktikal olnud juba neli nädalat. Praktikal tegelen Ergoway sotsiaalmeedia kanalitega. Püsige lainel 😉

#ergoway #ergonoomika #startupday #ergonoomilinetöö #beergonomic


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.