Ergonoomiline sadultool aitab tõsta töö efektiivsust

Uudsed sadultoolid annavad tervisliku kehaasendi ja aitavad hoiduda valudest.
Uudne mõtlemine ka kontoridisainis.

Ergonoomilised sadultoolid on kasutusel olnud meditsiinis ja iluteeninduses juba pikemat aega. Uudsemad mudelid on keskelt vahega ning sobivad ideaalselt kontoritöökeskkonda või kasvõi kööki.

Sadultoolil istumine tagab õige nurga ülakeha ja reie vahel, tänu millele pareneb vereringe puusa- ja põlveliigestes. Toolil istumine annab kohe ergonoomilise kehaasendi, kui tooli ja laua kõrgus on reguleeritud õigele kõrgusele. Sellisel toolil võib kontoris istuda terve tööpäeva.

On väga oluline jälgida, kuidas Sa istud!
Istuma peaks aktiivselt – seda võimaldab Salli toolide kaheosaline iste, mis järgib Sinu liigutusi. Sellegipoolest on ka heas asendis istudes oluline teha puhkepause ja liikuda tööpäeva jooksul võimalikult palju.

Sadultool, mis imiteerib hobusel istumist.
Tool tagab 135-kraadise nurga ülakeha ja reie vahel, tänu millele paraneb vereringe puusa- ja põlveliigestes. Tooli kaheosaline iste ennetab ebamugavat survet genitaalpiirkonnale ja selle tõttu ei ole vaja muuta vaagna asendit, mis põhjustab selja kumerust ja vale istumisasendit. Salli sadultooliga on tervislik kehahoiak tagatud terve tööpäeva vältel. Toolil istudes on jalgade asetus sama nagu seistes ning raskus võrdselt mõlemal jalal. Selgroog on neutraalses asendis ja säilib selle loomulik kõverus. Lülisammas kannab ülakeha raskust ja lihased on lõdvestunud.
Võimalik tööga seotud alaseljavalu põhjus on tasakaalutus lihastes, mis asuvad alaselja ja alakeha (kõhu) osas ja on liigselt pinges istumise asendis. Lahendust pakub Salli sadultool, millel istudes on alaseljavalu põhjustavad lihased pingevabad. Väga hästi sobivad toolid nagu Salli SwingFit,Salli SwingSalli Multiadjuster ja Salli Twin, mis tagavad puusade laia nurga isegi siis, kui on vajalik kummarduda ette. Raskus ülakehale on alati võrdselt jaotatud, sest iste kohaneb keha liigutustega.

Sadultool kontoritöökeskonnas

Sadultooli kasutades
saavutad Sa:
✅ Suurema tööviljakuse
✅ Parema töövõime
✅ Heaolu kontoris ja kodus
✅ Mugava töökoha

sest Sinu:
✅ Kehahoiak paraneb
✅ Tagatud hea verevarustus
✅ Keha töötab aktiivselt

Kaheosaline sadultool on tervislik eriti meestele, kuna surve genitaalpiirkonnale on minimaalne
Surve vaagnale Salli kaheosalise istmega sadultoolil

Kasutades sadultooli saab…

…vähendada liigeste valu
Salli sadultool imiteerib hobusel istumist. Selline istumine tagab 135-kraadise nurga ülakeha ja reie vahel, tänu millele paraneb vereringe puusa- ja põlveliigestes

Kehaasendite võrdlus

…leevendada valu õlgades
Tool viib Teie keha automaatselt õigesse asendisse, tingimusel, et tooli ja laua kõrgus on reguleeritud õigele kõrgusele

…põletada kaloreid
Kauaaegne istumine stabiilses asendis teeb meid paksuks. Seda probleemi lahendab tõhusalt Salli sadultool, sest sellega on kerge ringi liikuda (liikumine ruumis pole veel kunagi olnud nii kerge ja mugav) ning kiigemehhanismiga iste paneb kõhu- ja seljalihased tööle

…ära hoida tselluliiti
Tselluliidi üheks põhjuseks on halb vereringe. Istudes sadultoolil moodustuvad laiad nurgad põlvedes ning reie ja ülakeha vahel. Laiad nurgad tagavad hea vereringe ja lümfivoolu.

Igas kontoris peaks olema Ergopark – erinevate ergonoomiliste toolide park, kust iga töötaja võtab hommikul erineva tooli. Näiteks Hollandis on sellised lahendused tavapärased. Nii on vaheldus ja tervis tagatud.

Salli ergonoomilised sadultoolid sobivad väga paljudele ametitele, et muuta töö mugavaks ja tervislikuks:
*hambaarstidele
*kokkadele
*füsioterapeutidele
*kontoritöötajatele
*arstidele
*õpetajatele
*juuksuritele
*loomaarstidele
*kassapidajatele
*kunstnikele
*müügitöötajatele
*floristidele
*mehaanikutele
*KÕIGILE 

Ergonoomiliselt disainitud istumisosa annab kehale koheselt õige ja pingetest vaba kehaasendi. Salli ergonoomiline sadultool on aktiivse istumise tool, mis annab hea tervise ja enesetunde. Õige kehaasend loob kerge hingamise, keha ei vaju ette vereringe on vaba ja ei ole survestatud. Tänu ergonoomilisele kehaasendile on aju aktiivne terve tööpäeva ja töövõime oluliselt suurem. See leevendab valusid ja aitab ennetada seljaprobleeme.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.