Ergoway rahvusvaheline ergonoomika seminar

Ergoways toimus 4.mail 2017 rahvusvaheline ergonoomika seminar, kus tutvustati ergonoomilisi lahendusi. Seda kõike selleks, et säilitada töötaja tervis.

Ergonoom Triinu Sirge (keskel) andis ülevaate viimasel viiel aastal Eestis diagnoositud kutsehaiguste ja tööst põhjustatud haiguste statistikast. Esimestel kohtadel on füsioloogise ohuteguri probleemid, mis on seotud istuvas sundasendis veedetud töötundidega. Tervisemurede lahendamise osas andsid uue nägemuse erialaspetsialistid Soomest. Külas oli Ms. Sari Hintikka-Varis (paremal), kes on ekspordijuht maailma juhtivas ergonoomilisi sadultoole tootvas ettevõttes Salli Systems. Salli kaheosalised ergonoomilised sadultoolid lahendavad istumisest tekkivad väsimust, ennetavad ning leevendavad lihasvalusid.

Ms. Anne Hölttä (vasakul) firmast Ergorest Oy tutvustas ergonoomilisi käetugesid. Ergoreste on Soomes toodetud 30 aastast. Selle ajaga on ettevõte olnud pioneer ja saavutanud juhtiva postitsiooni käetugede tootajana maailmas. Ettevõte missiooniks on luua veel paremaid ja produktiivsemaid töötingimusi, aidates töötajatel efektiivsemalt tööd teha, sealjuures vältides luu- ja lihaskonnavaevusi. See ühtib Ergoway missiooniga – kõik töökohad ergonoomiliseks. Parem ergonoomiline töökoht loob parema elu.

Ergoway OÜ on töötervishoiu ja ergonoomika alast teenust pakkuv teadusmahukas ettevõte (Tartu Ülikooli spin-off). Täname toetuse eest ettevõtluse nõustajast Aivar Pere’t.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.