Hea kehaasend, hea enesetunne!

Uuringud näitavad, et sirge kehaasend annab meile rohkem energiat ja parema enesekindluse. Uuringud näitavad ka seda, et hoides keha nii sirutatult kui võimalik, avades rindkere, samal ajal ennast liigutades, mõjutavad meie hormoone. Testosterooni tase veres tõuseb, see annab enesekindlust ja kaitset. Samal ajal langeb kortisooli tase, mis vähendab stressi ja ärevust. Vale kehaasend/rüht põhjustab vastupidist efekti. Hea ja õige asend mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist ning heaolu.

Ergonoomiline töökeskkond on tervislik ja loob võimalused produktiivseks tööks. Mugav käetugi Ergoelbo, sülearvuti alus koos dokumendihoidjaga, Salli tool ja reguleeritav töölaud on asendamatud tänapäeva kontoris.

Inimese kehahoiak näitab, kuidas erinevad kehaosad on omavahel ühenduses ja kuidas keha võitleb vastu gravitatsioonile, olgu asend seistes, istudes või lamades. Hea rüht on mugav asend, kus kus raskus on jaotatud võrdselt kogu kehale nii, et ükski kehaosa ei oleks rohkem pinges kui teine. Võrdluse võib tuua ehitusega – arhitekt peab arvestama gravitatsiooni ja kaalujaotust, kui projekteerib maju. Ja nii nagu halvasti ehitatud hoone, on halva rühiga keha rohkem vastuvõtlik välisele stressile, mida me kogeme iga päev, kuu ja aasta kogu oma elu jooksul.

Oluline on istuda sirge seljaga ja hoida pead otse. Tuleks mõelda, et külje pealt keha vaadates, läheks justkui sirge joon kõrvadest, õlgade, puusade ja kandadeni välja põrandani. Selles asendis oleme me kõige tugevamad.

Enamus tööandjad tahavad positiivseid ja loovaid töötajaid, kes on energilised, ei ole haiges ja saavutavad oma töös häid tulemusi. Salli toolidega on see võimalik! See, kuidas inimene istub, mõjutab väga palju. Salli ergonoomilised vahega sadultoolid sobivad kõikidele ametitele, kelle töö on seotud istumisega. Pole vahet, kas töökeskkond on uus ja moodne, avatud kontori lahendusega, tööstuses või teenindussektoris. Ergonoomilise lahendusega saad optimeerida oma töökeskkonda ja luua käitumuslikke muutuseid, mis toovad kasu nii töötajatele kui kogu ettevõttele. Salli toolidega saad lihtsalt istudes olla tervislikum ja hoida tervist.

Ergonoomilisi vahega sadultoole on erineva värvi ja funktsionaalsusega. Eriline alusraam annab istudes võimaluse jalgu masseerida ja nii oled ergas ning heas kehaasendis terve tööpäeva.

Salli SwingFit sadultool on ergonoomiline, kahe-osalise istme ja istme vahe reguleerimise võimalusega. See võimaldab istuda lõdvestunud olekus, pool seisvas asendis ja aktiivselt. Tooli nurk ja kuju suunavad vaagna väljapoole ja hoiavad selgroo ning ülakeha neutraalses asendis ilma lihaspingeteta. Kiikumisfunktsioon võimaldab istuda aktiivselt ja sooritada väikesed liigutusi, mis tugevdavad selja- ja süvalihaseid. Saad istuda sirgelt, aktiivselt, tervislikult ja tasakaalus. Kõrvad, õlad, puusad ja kannad on samal vertikaalsel joonel, mis tagab hea rühi, võimaluse hingata sügavamalt ja hea vereringe kogu päevaks. Tavapäraselt toolil tööd tehes vajub sageli keha ette nii, et selg jääb kumer, tekitades survet kõhule. Ergonoomiline sadultool ei suru kõhule ega tekita survet istmikule ja reitele.

Loo autor: Kairi Kiho, töökeskkonna- ja koolitusjuht

Allikas: http://www.mynewsdesk.com/salli/news/one-size-fits-no-one-everyone-benefits-from-good-posture-271365

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOOVID, ET SU TÖÖKOHT OLEKS MUGAV JA TERVISESÕBRALIK?

LIITU UUDISKIRJAGA, ET OLLA KURSIS SOODSATE JA KVALITEETSETE ERGONOOMIKAPAKKUMISTEGA

 

LIITUMISEL SAAD OMA ESIMESELT OSTULT 7% SOODUSTUST

Meie ei jaga su andmeid.